Zrýchlenie na obrátkach

Dnešnom článku si ukážeme ako veľmi zrýchliť mobilný telefón s Androidom. Je myslené že ho používate už dlhú dobu a je zaseknutý rôznymi aplikáciami alebo hrami. Ďalej vám  to môže pomôcť od rožných problémov s mobilným telefónom ako sú napríklad nefunkčné bluethood , Wifi alebo GPS navigácie.  Taktiež to môže vyriešiť problémy s rôznymi aplikáciami alebo hrami ktoré vám pred tým fungovali , alebo nejdú spustiť. A niektorých prípadoch to môže predlžiť výdrž batérie.

android

Prvom kroku je potrebné zálohovať všetky svoje dáta o ktoré nechcete prísť. Druhom kroku je potrebné nabiť batériu na  sto percent .Telefón vypnite a a doporučujem vybrať sd kartu. A pomocou tlačidiel sa dostaneme do recorveri módu. Recorveri mód si nájdete na internete podlá druhu a značky vášho mobilu. Keď ste sa dostal do recorveri módu vidíte možnosti a tlačidlom dolu vyberiete možnosť VIPE CACHE PARTTION  tlačidlom vypínania potvrdíte a potom zvoľte položku VIPE  DATA  FACTORY RESET .

mobil

Potvrďte a teraz sa Vám robí obnova zariadenia čiže znova budete mať čistý Android ako keď ste si ho kupovali. Ak sa Vám telefón obnovil stlačte  REBOT SYSTEM NOW Čo telefón reštartuje. Teraz sa telefón pripravuje a zavádza aplikácie na prvé spustenie. Niektorých prípadoch to môže trvať aj niekoľko desiatok minút a niekedy aj par minút ale to záleží od zariadenia. Preto som na začiatku písal aby ste si nabili batériu na 100 percent. Keď Vám telefón nabehne vidíte nastavenie jazyka. Nastavte si tam Slovenčinu alebo Češtinu a kliknete na tlačidlo ďalej. Pokiaľ máte vloženú sim kartu , zadajte svoj pin kód , pokračujte . Ďalšie nastavenie je nastavenie Wifi. Vyhľadajte svoju sieť a zadajte heslo ak nijaké máte a pripojte sa .

Potom by ste tam mali mať že súhlasíte s podmienkami na použite smartphonu atď. a len zaškrtnite že súhlasíte a kliknite ďalej. Prihláste sa na Google účet. Ak máte účet Google zadajte tam svoj email a heslo , a pokračujte ďalej a chvíľku sa to bude načítavať aby váš Google účet sparil a nastavil pre ďalšie používanie. Pokiaľ ste splnili všetko mali by ste sa dostať do čistého Androidu ktorý je pripravený na nové hry a aplikácie. Pozor neukladajte ich do pamäte telefónnu ale do SD karty.