Zdravý životný štýl za pomoci našej mysle

Po celý svoj život by sme sa mali snažiť o to, aby sme sa cítili dobre.Čo možno najlepšie.Smejme sa a zabávajme, no nie na úkor zdravia. Všetko s mierou. Je dokázané, že negatívne zmýšľanie a stres vážne poškodzujú telo a mozgovú činnosť. Sú to práve naše pocity a myšlienky, ktoré sústavne preskupujú, obnovujú a reorganizujú naše telo. Začnite mať šťastné myšlienky a tým pádom začnete byť aj šťastní. Urobte pre seba jednu dôležitú vec. Odstráňte z vášho tela fyziologický stres a telo urobí to, na čo bolo naprogramované. Uzdraví sa! Aby ste sa zbavili akejkoľvek choroby, ktorá vás sužuje, nemusíte zvádzať žiaden boj. Práve proces, v ktorom sa zbavíte negatívnych myšlienok, umožní zdraviu prejaviť sa naplno (z vášho vnútra). Vaše telo sa potom uzdraví samo.
dívka ve větru
Neuveriteľná vnútorná sila každého z nás
Veľa ľudí na svete verí, že nič nie je nevyliečiteľné. Aj vy dokážete zmeniť svoj život k lepšiemu a uzdraviť sa z akejkoľvek choroby. Nevyliečiteľné znamená vyliečiteľné zvnútra. Nachádzame sa vo svete zázrakov. Dejú sa každodenne bez toho, aby sme si to uvedomovali. Už len to, že ráno vychádza slnko je zázrak.
svatební romantika na pláži
Všetko má svoj účel a zmysel. Aj vy a vaše telo a myseľ. Žijeme vo svete prekypujúcom absolútnou hojnosťou. Všetky dobré veci už existujú a nachádzajú sa priamo v nás samých. Je iba na našom uvážení a sile odhodlania či im dovoľujeme ukázať sa, alebo si ich existenciu nepripúšťame. V súčasnosti vstupujeme do éry energetickej medicíny. Všetko vo vesmíre vibruje na úrovni určitej frekvencie. My musíme iba zmeniť svoju frekvenciu alebo vytvoriť opačnú. Áno, až tak jednoduché je zmeniť čokoľvek na svete. Chorobu, vzťahy, alebo niečo iné.
leknín na hladině
Ak pacient verí, že sa uzdraví, uzdraví sa. Každý z nás sa vo svojom vnútri môže sústrediť na dokonalé zdravie, a to bez ohľadu na to, čo sa deje v našom okolí. Smiech priťahuje radosť a lieči. Chorobu v tele udržiava myšlienka na ňu, pozornosť, ktorú jej venujeme. Zmeňte myšlienky na niečo pozitívne, snažte sa ako len viete. Výsledok vás milo prekvapí. Aj predstavy o starnutí sú iba vo vašej mysli. Pokúste sa zo svojho vedomia tieto myšlienky odstrániť a sústreďte sa už iba na zdravie a večnú mladosť. 

Zdravý životný štýl za pomoci našej mysle
Ohodnoťte příspěvek