Nezabudnite doplniť do Vášho šatníka letné šaty

.

Snáď všetci ľudia bez výnimky sa po dlhej zime tešia na leto. Čas dovoleniek, dlhých letných večerov, stretnutí s priateľmi. Deň sa nám zdá byť dlhší, akosi na všetko máme viac času. Slniečko nám dodáva energiu, pozitívne nás nabíja. Vychutnávame si čerstvé sezónne ovocie a zeleninu, ktorej je v lete dostatok. Okrem týchto nesporných výhod nám leto prináša ešte jedno obrovské pozitívum. A tým je skutočnosť, že nemusíme na seba vrstviť hromadu oblečenia, ako to býva v chladných mesiacoch. Cez hlavu prevlečieme letné šaty, obujeme sandále a sme pripravené ísť von…

letní šaty

Letné šaty na bežné dni

Letné šaty sú univerzálnym kúskom oblečenia, ktoré sa hodia na mnoho príležitostí. Sú vyrábané v rôznych modeloch, štýloch, vzoroch a farbách.  Podľa toho ich rozdeľujeme na tie, ktoré sa budú hodiť na oficiálnejšiu príležitosť a tie, ktoré môžu byť ležérne. Pohodlie na modeloch letných šiat nám zaručí najmä materiál prírodného zloženia. Prírodné materiály dýchajú, pokožka sa nám nepotí. Bavlna a ľan patria medzi najobľúbenejšie vďaka svojej priedušnosti a nadčasovému vzhľadu. Sú vhodné na horúce letné dni strávené pri mori, či na prechádzky do mesta. Okrem letných šiat sa z týchto materiálov šijú aj blúzky, nohavice, sukne.   Sú síce mierne krčivé, ale v lete to vôbec nie je prekážkou. Letné šaty sú dostupné  v širokej škále farebnosti. Od rôznych odtieňov bielej, ktorá je v lete nosená asi najčastejšie, cez žlté, červené, modré, zelenkavé. Farba tohto leta je levanduľová, preto ak chcete byť „in“ určite by nemala chýbať vo vašom šatníku.

.

bílé šaty 

Letné šaty na oficiálne príležitosti

Nemusíme mať obavy obliecť si letné šaty do práce, či na pracovný obed, rokovanie, alebo stretnutie s obchodnými partnermi. Vhodne zvolené môžu pôsobiť veľmi elegantne. Materiál vyberajte nekrčivý, napríklad z viskózy. Farby sú vhodné neutrálne, žiadne neónové ani trblietavé by ste nemali vyberať. Kombinácie bielej a čiernej pôsobia stále moderne, sviežo a pritom elegantne. Dovolené sú jemné vzory, kvetinové si radšej odložte na návštevu kina, či posedenie pri káve s priateľkami. Ak ide o pracovné stretnutie na mieste je decentnosť.  Letné šaty doplnené elegantným sakom, hodvábnou šatkou a vysokými lodičkami budú pôsobiť určite veľmi vkusne.
Širokú ponuku krásnych letných a spoločenských šiat a doplnkov nájdete na stránkewww.glashgirl.sk.

Nezabudnite doplniť do Vášho šatníka letné šaty
5 (100%)3
.